Informacja Online

Janusz Stolarczyk

My status

Urszula Kiraga

My status

Nadchodzące wydarzenia

Złota Nić

  • Adres: 45-011 Opole , ul. Koraszewskiego 13 ( Powiat: Opole, Gmina: Opole )
  • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
  • Telefon: +48 77 40 13 090
  • Telefon: 0 605 450 053
  • E-mail: restauracja@zlotanic.pl
  • Strona Internetowa www.zlotanic.pl

Złota Nić to niezwykłe miejsce w sercu Opola. Urzekająca elegancja wnętrz, 184 miejsca na trzech kondygnacjach, smak wyszukanych potraw oraz miła i fachowa obsługa sprawią, że będziesz chciał tu wracać. Zasiądź w jednej z czterech klimatyzowanych sal i zapomnij o upływającym czasie przy lampce wina z naszej piwnicy.


Apartamenty Złota Nić znajdują się w odrestaurowanej XVIII wiecznej zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Opola, zaledwie 150 metrów od Rynku. Obiekt oferuje nowoczesne, komfortowo urządzone apartamenty z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką z kabiną prysznicową.
Wszystkie apartamenty w kompleksie Złota Nić wyposażone są w lodówkę, płytę ceramiczną oraz czajnik elektryczny. Każdy posiada ponadto telewizor LCD i komfortową część wypoczynkową z sofami. Niektóre z nich posiadają balkon lub taras.
Śniadanie serwowane jest do pokoju, Na parterze budynku znajduje się restauracja Złota Nić, która specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej oraz śródziemnomorskiej. W obiekcie można prowadzić spotkania biznesowe lub szkolenia. Goście mogą wieczorem spędzić miło czas w barze przy lampce dobrego wina.
Apartamenty Złota Nić są usytuowane zaledwie 300 metrów od opolskiego Amfiteatru Tysiąclecia, urzędów państwowych, banków i w odległości ok 1 km do najbliższego centrum handlowego.

http://apartamenty.zlotanic.pl

 

Zobacz na mapie

W pobliżu

Noclegi w okolicach

Gastronamia w okolicach

Rozrywka w okolicach

Atrakcje w okolicach