Informacja Online

Janusz Stolarczyk

My status

Urszula Kiraga

My status

Nadchodzące wydarzenia

Przegląd obiektów - Sport / Wypoczynek Aktywny

Kategoria
Kategoryzacja (gwiazdki)
Powiat:
Gmina:
Miejscowość:
Nazwa zawiera:

Liczba znalezionych obiektów 240

Tryb kompaktowy
Strony:

Kompleks Turystyczno – Wypoczynkowy Chrobry

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy | Zbiorniki wodne | Wypożyczalnia sprzętu

Obiekt oferuje 173 miejsca noclegowe. Na terenie boiska, korty tenisowe, sauna, solarium, siłownia, plac zabaw dla dzieci. 150 m. od ośrodka jest zalew do dyspozycji gości. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt pływający.

Kompleks Hotelowy Chrobry zaprasza do malowniczej miejscowości Pokrzywna w Górach Opawskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu w górach.

Dla miłośników dobrej zabawy i zastrzyku adrenaliny polecamy Park Linowy Carina, natomiast osobą ceniącym sobie spokój i relaks polecamy łowisko ryb w Pokrzywnej. Po udanej zabawie w Parku Linowym zapraszamy do naszej Restauracji w Hotelu Chrobry na gorący posiłek. Dla firm proponujemy imprezy integracyjne w górach, szkolenia, konferencję. Posiadamy także do wynajęcia sale weselne i noclegi dla gości weselnych. Zapraszamy przyszłych nowożeńców na wspaniałe wesele w górach.

 

Żródło: http://gorzelanny.pl/hotel-chrobry/

Kompleks turystyczno-wypoczynkowy Złoty Potok

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy | Kawiarnia | Restauracja | Zbiorniki wodne | Wypożyczalnia sprzętu

Duży kompleks turystyczny oferujący 200 miejsc noclegowych. Na terenie ośrodka domki campingowe, stołówka, kawiarnie i restauracje, boiska. Atrakcją turystyczną ośrodka jest duże kąpielisko leśne. Przy kąpielisku znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego.

W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia domki letniskowe w górach w Pokrzywnej. Po zakwaterowaniu zapraszamy do Parku Linowego Carina, do wyboru trasa niska lub wysoka oraz huśtawka big swing. Po udanej zabawie w Parku linowym zapewne wszyscy jesteśmy bardzo zmęczeni, zapraszamy na ciepły posiłek do naszej Karczmy Zbójnickiej.

Dla osób preferujących ciszę i spokój zapraszamy na łowisko ryb Pokrzywna. Posiadamy także sale weselne, gdzie organizujemy wesele w górach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Ofertami specjalnymi.

KOŃSKIE ZACISZE Luba Janowska

Agroturystyka | Stadnina koni
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Moszczanka , ul. Łąka Prudnicka 74 ( Powiat Prudnicki )
 • Telefon: 0 693 627 939

Gospodarstwo Końskie Zacisze zajmuje się hodowlą koni i oferuje możliwość jazdy konnej. Noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Z gospodarstwa widok na Góry Opawskie, niedaleko rzeka. W gospodarstwie są niezwykłe rzeźby ogrodowe przygotowywane przez gospodarza, które dodają uroku temu miejscu. Gospodarze znają język angielski i francuski.

Kornelia i Piotr Wengel

Agroturystyka | Wypożyczalnia sprzętu
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Radłów , ul. Wolęcin 31 ( Powiat Oleski )
 • Telefon: +48 34 35 99 097
 • Telefon: 0 601 530 021

Gospodarstwo oferuje 3 pokoje z łazienką i kuchnię w wolno stojącym budynku, do dyspozycji gości kucyk z bryczką, rowery, miejsce na ognisko, całodzienne wyżywienie. Blisko zalew wodny, las. W gospodarstwie jest produkcja trzody, bydła, drobiu. W pobliżu Olesno, szlak kościółków Drewnianych. Dojazd: trasa Olesno-Radłów-Rudniki.

Kort tenisowy & szkółka tenisa ziemnego

Szkółka, nauka | Wypożyczalnia sprzętu | Inne | Inne | Szlak czarownic po polsko - czeskim pograniczu

Zapewniamy Państwu: * profesjonalne oświetlenie do gry nocnej * pełnowymiarowy kort o nawierzchni ceglastej do gry singlowej oraz deblowej * węzeł sanitarny * doświadczonych instruktorów * ścianę do gry naukowo-rozgrzewającej * w sąsiedztwie park wiejski z placem zabaw dla dzieci z boiskiem do gry w siatkówkę oraz boisko do gry w koszykówkę * miejsce na zrobienia grilla * i inne atrakcje

Korty miejskie

Korty tenisowe
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Wołczyn , ul. Sienkiewicza ( Powiat kluczborski )

Korty tenisowe i siłownia przy Zespole Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Polanowicach

Korty tenisowe
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: 46-220 , ul. Borkowska 3, Polanowice ( Powiat kluczborski )
 • Telefon: +48 77 414 45 02

Korys Przygorzele Zdzisław Sobecki

Agroturystyka | Stadnina koni
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Pogorzela , ul. Pogorzela 7 ( Powiat Brzeski )
 • Telefon: +48 77 41 96 171

Gospodarstwo Korys Pogorzele jest położone w lesie i zajmuje się hodowlą koni. Oferuje 4 pokoje 2 osobowe, wspólna łazienka, pokój gościnny i aneks kuchenny, kryta ujeżdżalnia. Możliwość jazdy konnej. W pobliżu stawy hodowlany. Dojazd: trasa Świerczów-Brzeg. Gospodarze znają angielski, niemiecki, rosyjski.

Kryta pływalnia AKWARIUM w Opolu

Basen

Kryta Pływalnia "AKWARIUM" to obiekt nowoczesny, który w roku 2000 przeszedł gruntowny remont. Do Państwa dyspozycji znajduje się basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m, w którym jednocześnie może pływać do 60 osób, a także zjeżdżalnia wodna (35 m), wanna do hydromasażu oraz sauna fińska. Na parterze znajduje się mała niecka (12m x 6m), na której odbywają się zajęcia rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, pływanie korekcyjne, nauka pływania dla dzieci i niemowląt oraz zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży. Dzięki zapleczu socjalnemu nasi pracownicy mogą płynnie i szybko obsługiwać klientów, a kadra ratownicza czuwa nad bezpieczeństwem pływających. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Kryta Pływalnia "AKWARIUM" zaprasza od poniedziałku do niedzieli w godzinach 600 - 2200, przy czym każdego dnia przewidziane są godziny przeznaczone dla młodzieży szkolnej, zakładów pracy oraz osób indywidualnych.

 

 

Kryta pływalnia w Brzegu

Basen

Godziny otwarcia
codziennie od 7.00 do 21.00
w okresie wakacji od 6.00 do 22.00

 

UWAGA!!!
w poniedziałki i czwartki od 15.00 do 17.00 nieczynne
we wtorki i środy od 16.00 do 17.00 nieczynne

 

Źródło: http://www.stadion.brzeg.pl/mosir/index.php?cat=aquapark

Kryta pływalnia w Kędzierzynie-Koźlu

Basen

Obiekt usytuowany w centrum miasta jest bardzo popularny wśród mieszkańców i przysparza im wiele radości podczas czynnego wypoczynku.
Znajdują się tu również:
- sauna
- pomieszczenia odnowy biologicznej i rehabilitacji
- kawiarenka

Basen duży o wymiarach 25 x 12,5 m posiada 6 torów.

Zamknięta zjeżdżalnia wodna o długości 41 m z oddzielną wanną hamowną daje gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla dzieci i dorosłych.

Basen mały o wymiarach 12 x 6 m i głębokości od 0,7 do 0,9 m idealnie nadaje się do nauki pływania oraz wodnych szaleństw dla małych dzieci.

Godziny otwarcia:
DUŻY BASEN od 6.00 do 22.00 - poniedziałek-piątek
DUŻY BASEN od 7.00 do 22.00 - sobota, niedziela, święta
MAŁY BASEN od 8.00 do 20.00 - poniedziałek-piątek MAŁY BASEN od 10.00 do 18.00 - sobota, niedziela, święta
w lipcu i sierpniu przerwa techniczna (szczegóły w aktualnościach na stronie głównej)

 

Źródło: http://mosirkk.pl/viewpage.php?page_id=3

Kryta pływalnia w Kietrzu

Basen

W obiekcie znajdują się:

 • duży basen (6 torów) o wymiarach 25 x 12,5 metra a jego głębokość wynosi 1,2 do 1,8 metra
 • mały basen o wymiarach 8 x 4,88 metra, głębokość 0,8 metra
 • jacuzzi
 • sauna fińska

 

 Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

Źródło: http://www.hydrokankietrz.pl/info.html

Kryta Pływalnia w Kluczborku

Basen

Godziny otwarcia Krytej Pływalni w Kluczborku

od poniedziałku do piątku 8:00 - 22:00 (ostatnie wejście o 21:00), w tym:

8:00 - 15:00 szkoły w ramach zajęć lekcyjnych

15:00 - 17:00 UKS "Junior" zajęcia klubowe

17:00 - 22:00 godziny ogólnodostępne zgodnie z harmonogramem - informacja w kasie pływalni pod nr tel.: 77/418-55-90

sobota 8:00 - 21:00 (ostatnie wejście o 20:00) godziny ogólnodostępne zgodnie z harmonogramem - informacja w kasie pływalni pod nr tel.: 77/418-55-90

niedziela 10:00 - 18:00 (ostatnie wejście o 17:00) godziny ogólnodostępne zgodnie z harmonogramem - informacja w kasie pływalni pod nr tel.: 77/418-55-90

Wejście na basen każdorazowo o pełnej godzinie, 15 minut przed wejściem można zakupić bilet w kasie, otrzymać kluczyk do szafki i wejść do szatni.

 

Źródło: http://www.osir.kluczbork.pl/node/6

Kryta pływalnia w Praszce

Basen
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Praszka , ul. Kaliska 72 ( Powiat oleski )
 • Telefon: 34 35 88 780
 • Strona Internetowa www.mgokis.praszka.pl

Kryta pływalnia o wymiarach 25 x 12,5 x 1,7 m z sauną

czynna : 
poniedziałek - piątek, godz.  9.00-21.00
sobota - niedziela 14.00-19.30 (ostatnie wejście w tych dniach o godz. 18.30) 

Czepek jest obowiązkowy.

Źródło: http://www.mgokis.praszka.pl/index.php?id=118

Kryta pływalnia w Strzelcach Opolskich

Basen

Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu „Strzelec” w Strzelcach Opolskich

 

 • Basen rekreacyjny - pełnił również rolę basenu do nauki pływania. Jego powierzchnia wynosi 95m2 a wymiary – 15×6,33m. W basenie tym jest zlokalizowana strefa z atrakcjami wodnymi (dysza do masażu ściennego, gejzer powietrzny oraz ławka rurowa z napowietrzaniem). Skorzystaj z przyjemnie ciepłej wody w basenie i poczuj zbawienną moc masaży wodnych czy relaksującej ławy z napowietrzaniem. Dzieci zabawi gejzer wodny czy szereg zabawek i akcesoriów wodnych. Niecka basenowa i wyposażenie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
 • Basen sportowy - z powierzchnią lustra wody 405m2 o wymiarach 25×16m i głębokości od 1,2 do 1,8m, zgodny z wytycznymi FINA. Basen ten uzyskał homologację PZP, co umożliwia przeprowadzanie oficjalnych zawodów sportowych. Niecka 6 torowa: 4 tory wewnętrzne -2,5m. szerokie i 2 tory zewnętrzne 3m. szerokie. Niecka basenowa i wyposażenie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Basen sportowy może pomieścić jednocześnie 80-siącioro pływaków. U nas poczujesz swobodę i komfort nieskrępowanego pływania.
 • Sauna fińska - przewidziana jest dla 10 osób. Kabina wykonana jest z boazerii ze świerku skandynawskiego. Ławy dwupoziomowe wykonane są z listw zimnego afrykańskiego drewna abachi/samba jak również zagłówki i oparcia wykonane z tego samego drewna.
  Obok sauny znajdują się dwa prysznice i deszczownie oraz wiaderko prysznicowe (bosmańskie) - do schładzania ciała

Przy obiekcie działają:

 • Akademia wodna
 • Centrum Nurkowe

Źródło: http://www.crwis.strzelceopolskie.pl

Kryta pływalnia w Zdzieszowicach przy Publicznym Gimnazjum im. Kardynała Wyszyńskiego

Basen
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Zdzieszowice , ul. Nowa 3 ( Powiat krapkowicki )
 • Telefon: 77 406 45 90
 • Strona Internetowa www.pgzdzieszowice.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - w godz. 17.00 - 20.00
Wtorek - godz. 17.00, 19.00, 20.00
Środa - w godz. 17.00 - 20.00
Czwartek - w godz. 17.00 - 20.00
Piątek - godz. 19.15 oraz 20.00

Kryta pływalnia „Delfin” w Krapkowicach

Basen

Obiekt ten posiada do dyspozycji klientów dwa baseny:

 • sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m i zmiennej głębokości od 1,1 m do 1,8 m, 6 torów pływackich
 • basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 m x 6 m i głębokości 1,1 m, wraz z atrakcjami

Ponadto:

 • jacuzzi
 • sauna fińska
 • sauna parowa

Źródło: http://www.delfin.krapkowice.pl/

 

Kryty Basen Kąpielowy

Basen
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Prudnik , ul. Parkowa ( Powiat Prudnicki )

Kryty basen kąpielowy czynny jest przez cały rok z wyjątkiem sezonu letniego, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 21.00, w soboty od 11.00 do 19.00.

Lech

Inne | Restauracja | Basen
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Kędzierzyn-Koźle , ul. Wyzwolenia 7 ( Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski )
 • Telefon: +48 77 48 86 509

50 miejsc noclegowych i 150 restauracyjnych własny parking.

Cennik:
- pokoje dwuosobowe - 100 zł;
- pokoje dwuosobowe ze śniadaniem - 120zł
- pokoje trzyosobowe - 120 zł;
- pokoje trzyosobowe ze śniadaniem - 140zł

W każdym pokoju znajdują sie łazienki i TV sat.

Leśna Chatka Wypożyczalnia rowerów, sprzętu rekreacyjnego i zabawek

Wypożyczalnia sprzętu
 • Kategoryzacja (gwiazdki): brak
 • Adres: Żyrowa , ul. Boczna 17 ( Powiat krapkowicki )
 • Telefon: +48 723 169 348
 • Strona Internetowa www.lesnachatka.eu

Wypożyczalnia skierowana jest do miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu ,do wszystkich którzy lubią ruch na świeżym powietrzu,a przede wszystkim dla rodzin z dziećmi,dziadków zajmujących się swoimi wnukami ,turystów i pielgrzymów odwiedzających Górę Św. Anny i okolice.Swoją ofertę wypożyczalnia kieruje też do instytucji ,przedszkoli,świetlic ,gdzie w ciekawy sposób można uatrakcyjnić czas przeznaczony na zabawę.Wypożyczalnia jest działalnością, która w dużej mierze może zaspokoić potrzeby rodzin w zakresie organizowania sobie wolnego czasu lub na imprezy rodzinne np urodziny lub imieniny dziecka ,gdzie wypożyczając zabawkę lub sprzęt można zabawić oraz umilić i w ciekawy sposób zająć  dzieci aby się nie nudziły.Często nie stać nas na kupno drogich dobrej jakości zabawek, rowerów lub sprzętu turystyczno-rekreacyjnego.dlatego wypożyczanie zamiast kupowania to świetny pomysł, który jest zarazem idealnym rozwiązaniem ,aby umożliwić dostęp do drogiego,atrakcyjnego i dobrej jakości sprzętu.

 

Wypożyczalnia prowadzona jest w atrakcyjnej miejscowości Żyrowa otoczonej lasami i polami leżącej u podnóża Góry Św. Anny należącej do Parku Krajobrazowego. .W terenie i okolicy wytyczone są i oznakowane trasy i ścieżki rowerowe oraz inne atrakcje turystyczne. W ofercie wypożyczalni jest sprzęt do uprawiania turystyki jak rowery z możliwością doczepienia przyczepki do przewozu dzieci,rower z fotelikiem, rowerki dla dzieci także biegowe,narty biegowe, pojazdy akumulatorowe dla dzieci, jeździki, zabawki ,sprzęt rekreacyjny i inne ,które na pewno zaspokoją potrzebę zabawy i rozwoju dzieci. Wypożyczalnia oferuje swoje usługi przez cały rok,ponieważ w ofercie jest też sprzęt zimowy.
Do uprawiania turystyki zostaną udostępnione mapy i informatory o atrakcjach w najbliższej okolicy i regionie.

Wypożyczanie może odbywać się w miejscu działalności,bądź na życzenie klienta z dostarczeniem i dowozem sprzętu do domu,poprzez kontakt telefoniczny.

 

Strony: